Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka, Anna Stachowska
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Magdalena Lamparska

  Gościem Anny Stachowskiej w programie "Gość Radia Pogoda" była aktorka telewizyjna, filmowa, teatralna i dubbingowa - Magdalena Lamparska!

 • Gość Radia Pogoda: Stanisław Banasiuk

  Gościem Radia Pogoda był aktor teatralny, filmowy i telewizyjny - Stanisław Banasiuk. Pełen pasji do zawodu, a także życia, niezwykle pogodny, uśmiechnięty i ceniący relacje z rodziną.

 • Gość Radia Pogoda: Anna Milewska, aktorka

  Zapraszamy Państwa do odsłuchania rozmowy z cudowną aktorką, poetką, wdową po himalaiście Andrzeju Zawadzie - Anną Milewską. Było filozoficznie, refleksyjnie i życiowo.

 • Gość Radia Pogoda: Kuba Wesołowski

  Gościem Anny Stachowskiej w programie Gość Radia Pogoda był aktor, dziennikarz, przedsiębiorca - Kuba Wesołowski! Dlaczego na pytania dziennikarzy często odpowiada "pomidor"? Za co ceni swoich przyjaciół? Czy zawsze chciał zostać przedsiębiorcą i jak godzi rolę taty i aktora?

 • Gość Radia Pogoda: Halina Kunicka

  Występowała na scenach, na których lśniły Edith Piaf i Marlena Dietrich. Przyjaźniła się z wielkimi twórcami polskiej piosenki. Została uwieczniona w wierszu Zbigniewa Herberta pt. "Dalida", spotkała nadzwyczajną miłość i zaśpiewała setki niezapomnianych piosenek. Na scenie niezmiennie od 50 lat. Gościem Ani Stachowskiej i Radia Pogoda była dama polskiej piosenki - Halina Kunicka!

 • Gość Radia Pogoda: Czesław Majewski i Janusz Tylman

  Zapraszamy do odsłuchania wywiadu z dwoma wyjątkowymi kompozytorami i pianistami - Czesławem Majewskim i Januszem Tylmanem, znanymi również jako duet - Śpiewające Fortepiany! Jak im się współpracuje, co ich łączy i za co kochają muzykę? Przekonajcie się Państwo sami!

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA