Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka, Anna Stachowska
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Irena Santor, piosenkarka

  Mówią o niej: gwiazda polskiej estrady, królowa piosenki, a przede wszystkim artystka wielkiego formatu, ponadczasowa - Irena Santor. Śpiewała od dziecka i do dziś jest bardzo aktywna zawodowo. Na jej koncerty bilety wyprzedają się w trybie ekspresowym, a sale wypełnione są publicznością po brzegi!

 • Gość Radia Pogoda: Jerzy Kryszak, satyryk

  Ukończył Krakowską Szkołę Teatralną, ale nie określa siebie mianem aktora. Lepiej czuje się w satyrze lub parodii, choć tego drugiego nie uczył się u źródła, lecz z drugiej ręki. Nie lubi grać serialowej zwyczajności, bo nie czuje się w tym dobrze. Czego jeszcze dowiemy się o Jerzym Kryszaku?

 • Gość Radia Pogoda: Magdalena Lamparska, aktorka

  Siostra - chemik, mama - matematyk, a tata - fizyk. Ona - w szkole najlepsza z przedmiotów ścisłych. Jak to się stało, że Magdalena Lamparska, została aktorką? Momentem przełomowym w jej życiu, był wypadek samochodowy, w którym nieszczęśliwie złamała kręgosłup. Od tamtego momentu przewartościowała swoje życie i postanowiła, że nie prześpi ani jednej sekundy.

 • Gość Radia Pogoda: Maryla Rodowicz, piosenkarka

  Piosenkarka, kobieta orkiestra, największa diwa polskiej sceny muzycznej, kolorowy ptak. Znamy ją od zawsze. Wielokrotnie nagradzana na różnych festiwalach, teksty piosenek pisali dla niej najwybitniejsi artyści. Prywatnie wielka fanka piłki nożnej, tenisa i... łowienia ryb! Gość Radia Pogoda - Maryla Rodowicz.

 • Gość Radia Pogoda: Karolina Szostak, dziennikarka

  Dziennikarka sportowa i prezenterka telewizyjna, Karolina Szostak. Studiowała prawo, ale jak sama przyznaje, życie skierowało ją na lewo. Swoją karierę telewizyjną rozpoczynała w programie "5-10-15". Od 22 lat pracuje w jednej stacji telewizyjnej i uwielbia to co robi.

 • Gość Radia Pogoda: Dorota Gardias, prezenterka

  Dorota Gardias to kobieta wielu talentów i pasji. Chociaż ukończyła studia pedagogiczne, jej kariera potoczyła się w całkiem innym kierunku. Dziś wszyscy znamy ją z ekranów telewizorów jako przesympatyczną prezenterkę pogody. W młodości nosiła tytuł Miss Ziemi Lubelskiej, a talent muzyczny oraz zamiłowanie do sztuki wizażu pozostało u niej do dziś.

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA