Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka, Angelika Swoboda
Poniedziałek - Piątek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Zuzanna Łapicka

  Życie Zuzanny Łapickiej, córki Andrzeja Łapickiego, byłej żony Daniela Olbrychskiego, to idealny materiał na scenariusz serialu z życia tzw. wyższych sfer artystycznych, nie tylko Polski. O swojej nowej książce i pasjach opowiedziała w Radiu Pogoda Agacie Koryckiej.

 • Gość Radia Pogoda: Katarzyna Cichopek

  Co zawdzięcza pracy w serialu "M jak miłość"? Czy zdarza jej się "odpiąć wrotki" i jakie są jej plany na przyszłość? Gościem Radia Pogoda była Katarzyna Cichopek!

 • Gość Radia Pogoda: Małgorzata Potocka

  Jak wspomina pracę na planie serialu "Matki, żony i kochanki? Czy jest szansa na powrót i kontynuację kultowego serialu? Jak dba o siebie i o czym marzy? Aktorka Małgorzata Potocka była gościem Angeliki Swobody i Radia Pogoda!

 • Gość Radia Pogoda: Robert Rozmus

  Jak poradził sobie w roli dojrzałego taty? Jak zaczęła się jego przygoda z aktorstwem? Czy lubi dawać autografy? Aktor Robert Rozmus był gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda!

 • Gość Radia Pogoda: Maciej Zakościelny

  W serialach był już żołnierzem, policjantem, a teraz został lekarzem. Która rola sprawiła mu najwięcej radości? Dlaczego potrzebuje się czasem ponudzić? Jakie sporty ekstremalne nie są mu obce? O pracy nad nowym serialem, odkrywaniu ojcostwa i wyzbywaniu się perfekcjonizmu Angelice Swobodzie opowiedział Maciej Zakościelny.

 • Gość Radia Pogoda: Lucyna Kirwil i prof. Jerzy Bralczyk

  Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil. Językoznawca i psycholog. Mąż i żona. Od 35 lat w nieustającej rozmowie - czasem poważnej, czasem całkiem niepoważnej, czasem spokojnej, czasem pełnej emocji, zawsze błyskotliwej, i nigdy nudnej. Tak jak ta, z Agatką Korycką w Radiu Pogoda!

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA