Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka
Poniedziałek - Piątek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Aneta Todorczuk

  Dlaczego zdecydowała się odejść z Teatru Narodowego? Z której swojej roli jest najbardziej zadowolona? Czy walczy z szufladkami w które wpadła i dlaczego nagrała płytę z piosenkami Jonasza Kofty? Posłuchajcie!

 • Gość Radia Pogoda: Stanisław Soyka

  Już 27 grudnia na Stadionie Poznań odbędzie się Koncert na 100-lecie Powstania Wielkopolskiego! Jedną z gwiazd wieczoru będzie Stanisław Soyka, który był gościem Radia Pogoda!

 • Gość Radia Pogoda: Michał Bajor

  W studiu Radia Pogoda pojawił się Michał Bajor! Jakie kolędy lubi najbardziej? Gdzie najchętniej podróżuje? Jak wspomina rolę Nerona w filmie Quo Vadis i czy lubi być rozpoznawalny?

 • Gość Radia Pogoda: Jerzy Antkowiak

  Najbardziej znany projektant Mody Polskiej, charyzmatyczny projektant mody w PRL, niesamowicie ciepły i zabawny człowiek! Wystawę jego projektów można właśnie oglądać w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi! Gościem Radia Pogoda był Jerzy Antkowiak! Zapraszamy do słuchania!

 • Gość Radia Pogoda: Agata Młynarska

  Dlaczego została dziennikarką? Jaki był jej rodzinny dom? Jak wspomina swoją pierwszą rolę i gdzie ładuje akumulatory? Gościem Radia Pogoda i Agaty Koryckiej była Agata Młynarska! Zapraszamy!

 • Gość Radia Pogoda: Renata Dancewicz

  Czy rodzice namawiali ją do pójścia aktorską drogą? Czy warto iść własną drogą? Czy lubi swoje role i czy myśli o przyszłości? Gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda była aktorka Renata Dancewicz!

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA