Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka
Poniedziałek - Piątek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda | Marta Manowska, dziennikarka

  Aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Wszyscy znamy ją z programu "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Okrzyknięta ekspertem do spraw miłości - Marta Manowska.

 • Gość Radia Pogoda: Bronisław Cieślak, aktor

  Nazywany jest polskim Jamesem Bondem, chociaż sam przyznaję, że nie lubi tego określenia. Bronisław Cieślak opowiedział nam o młodości w Krakowie, karierze w Warszawie i emeryturze w domowym zaciszu.

 • Gość Radia Pogoda: Dorota Rabczewska-Stępień, piosenkarka

  25 stycznia 2019 r. miała miejsce premiera nowej płyty Dody pod tytułem "Dorota". Znajdziemy na niej stare, polskie utwory zaśpiewane w zupełnie nowych aranżacjach, ale również piosenki autorskie.

 • Michał Żebrowski: Zadaniem teatru jest, aby ludzi łączyć, a nie dzielić.

  W ciągu kilku lat "Teatr 6. piętro" odwiedziło już ponad milion widzów. Jak sam aktor przyznaję, niewątpliwie jest to szalony sukces.

 • Gość Radia Pogoda: Mariusz Drężek

  Czy każdy aktor musi umieć śpiewać? Dlaczego w filmach zazwyczaj wciela się w czarne charaktery i jak buduje swoje role? Gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda był aktor Mariusz Drężek! Posłuchajcie!

 • Gość Radia Pogoda: Odeta Moro

  Jak zmotywować się do realizacji postanowień noworocznych? Dlaczego każdego roku wyznacza sobie nowy cel? Jak godzi dojrzałe macierzyństwo z aktywnym trybem życia i jak odnaleźć pasję i odważyć się na nową miłość? Gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda była dziennikarka Odeta Moro.

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA