Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka
Poniedziałek - Piątek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Andrzej Grabowski

  Jak wybiera piosenki, które ostatnimi czasy zdarzyło mu się nagrać? Za co ceni swój zawód? Czy przejmuje się krytyką? Z czego się śmieje, a co go wzrusza? Gościem Radia Pogoda i Agaty Koryckiej był aktor Andrzej Grabowski! Zapraszamy!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Jan Stokłosa

  Gościem "Wieczoru autorskiego" w Radiu Pogoda był Jan Stokłosa! Aranżer i kierownik muzyczny musicalu "Twist and Shout" w Teatr Rampa! Zapraszamy!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Anna Jurksztowicz

  Jaka jest nowa płyta wokalistki "O miłości, ptakach i złych chłopakach"? Czy ma gotowy przepis na przebój i czy jej życiem rządzi przypadek? Gościem "Wieczoru autorskiego" w Radiu Pogoda była wyjątkowa Anna Jurksztowicz!

 • Gość Radia Pogoda: Michał Żurawski

  Czy aktor popularny może przebierać w rolach? Jaki polski serial lubi najbardziej? Kim inspirował się pracując nad główną rolą w najnowszym filmie "53 wojny" i czy oceniają z żoną filmy w których grają? Gościem Radia Pogoda był aktor Michał Żurawski!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Katarzyna Surmiak-Domańska

  Gościem programu "Wieczór autorski w Radiu Pogoda" była autorka biografii Krzysztofa Kieślowskiego "Kieślowski. Zbliżenia" Katarzyna Surmiak-Domańska!

 • Gość Radia Pogoda: Piotr Polk

  Gościem Radia Pogoda był aktor, wokalista i odkrywca w nowym programie "Lepiej późno niż wcale" w telewizji Polsat - Piotr Polk! Aktor opowiedział także o swojej współpracy z organizacją Unicef i projekcie "Ponadczasowi".

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA