Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Anna Stachowska
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: grupa VOX

  W Radiu Pogoda gościła "Wesoła trójka z Zamościa", w składzie: Witold Paszt, Jerzy Słota i Dariusz Tokarzewski. Zespół VOX zasłynął z przebojów takich jak: "Bananowy song", czy "Rycz mała rycz". W tym roku z okazji 40 jubileuszu VOX wydał utwór "Porwij mnie". Więcej o singlu i o tym jaka jest recepta na wieloletnią współpracę i przyjaźń posłuchają Państwo w wywiadzie.

 • 10 ciekawostek o Johnie Lennonie!

  9 października 1940 r. w Liverpoolu urodził się brytyjski muzyk, 1/4 zespołu The Beatles oraz jedna z największych legend muzyki wszech czasów - John Lennon. Aby uczcić pamięć o piosenkarzu Radia Pogoda przygotowała 10 ciekawostek na jego temat, o których Państwo najprawdopodobniej nigdy nie słyszeliście!

 • Gość Radia Pogoda: Katarzyna Żak, aktorka

  Katarzyna Żak - Jedna z najbardziej popularnych i lubianych polskich aktorek. Najbardziej znana jest z seriali takich jak "Miodowe lata" czy "Ranczo". W wywiadzie opowiada o premierze swojej nowej płyty "Miłosna Osiecka".

 • Gość Radia Pogoda: Krzysztof Tyniec, aktor

  Krzysztof Tyniec-artysta wszechstronny, aktor, choć jak mówi "Aktorem się nie jest, tylko bywa. Jest się tym, kim się jest". Występuje w teatrze, telewizji, filmie na estradzie i w dubbingu.

 • Gość Radia Pogoda: Krystyna Kołodziejczyk, aktorka

  Krystyna Kołodziejczyk - aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa, dla przyjaciół KIKSA. Skąd się wzięła? Co sprawia, że ma w sobie tyle radości do ludzi i życia?

 • Gość Radia Pogoda: Anna Głogowska, tancerka

  Tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Współprowadząca programów rozrywkowych. Niezwykle energiczna, energetyczna, pełna pasji do tańca, życia i ludzi. Co ją wzrusza? Kiedy zaczęła się jej przygoda z tańcem i po czym poznaje, że między parą dobrze się układa..

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA