Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka, Angelika Swoboda
Poniedziałek - Piątek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

W tym tygodniu naszymi gośćmi będą:
- poniedziałek, 21.05 - Sebastian Karpiel-Bułecka
- wtorek, 22.05 - Sonia Bohosiewicz
- środa, 23.05 - Ewa Telega
- czwartek, 24.05 - Jarosław Kret
- piątek 25.05 - Marcin Wyrostek

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Jarosław Kret

  O podróżach, pogodzie i pogodzie... ducha w Radiu Pogoda opowiedział Jarosław Kret. Posłuchajcie całego wywiadu Agaty Koryckiej już teraz!

 • Gość Radia Pogoda: Sonia Bohosiewicz

  Za co lubi swoją rolę w serialu "Diagnoza"? Jak wspomina swój pierwszy samochód? Czy aktorstwo zawsze było jej marzeniem? Dlaczego dzieci aktorki zabraniają jej śpiewać? Gościem Angeliki Swobody i Radia Pogoda była aktorka Sonia Bohosiewicz.

 • Gość Radia Pogoda: Sebastian Karpiel-Bułecka

  Za co kocha góry? Jak zmieniło go ojcostwo? Czy praktykuje jeszcze swój wyuczony zawód? Gościem Angeliki Swobody i Radia Pogoda był lider grupy Zakopower, Sebastian Karpiel-Bułecka.

 • Gość Radia Pogoda: Janusz Józefowicz

  Kiedy i gdzie Janusz Józefowicz poczuł co chce robić w życiu? Czy jego życie to bajka? Dlaczego "Metro" odniosło taki sukces i gdzie reżyserowi zdarzyło się usłyszeć piosenki z kultowego musicalu?

 • Gość Radia Pogoda: Włodzimierz Korcz

  Dlaczego Włodzimierz Korcz odmawiał w życiu propozycji dyrektorskich? Dlaczego nie lubi być dyrygentem i jaka relacja łączy go z Alicją Majewską? Posłuchajcie całej rozmowy Angeliki Swobody w Radiu Pogoda już teraz!

 • Gość Radia Pogoda: Katarzyna Pakosińska

  Najbardziej uwielbiany śmiech i uśmiech w polskich show biznesie! Jaka była jej pierwsza praca? Kiedy poznała swoich kolegów z Kabaretu Moralnego Niepokoju i z którą znaną aktorką wybrałaby się na spacer? Gościem Angeliki Swobody i Radia Pogoda była Katarzyna Pakosińska!

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA