Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka
Poniedziałek - Piątek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Marek Siudym, aktor

  Aktor, kabareciarz, ale również zapalony koniarz. W latach 90 - tych grał w popularnym telewizyjnym kabarecie Olgi Lipińskiej. Dziś możemy oglądać go na deskach teatru "Kwadrat" w Warszawie, czy w serialu telewizyjnym "Barwy Szczęścia".

 • Gość Radia Pogoda: Marcin Wilk, autor biografii "Kwiatkowska. Żarty się skończyły"

  Solidna, punktualna i niebywale pracowita. Legenda polskiego radia
  i telewizji. Imponowała talentem w teatrze i na estradzie. To dla niej teksty pisał Gałczyński. Rozśmieszała do łez. O Irenie Kwiatkowskiej opowiedział w Radiu Pogoda Marcin Wilk, autor biografii "Kwiatkowska. Żarty się skończyły".

 • Gość Radia Pogoda: Maja Komorowska, aktorka

  Wybitna aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz pedagog i profesor nauk o sztukach pięknych. Znana z kreacji filmowych u wybitnych reżyserów. O swoich największych wyzwaniach aktorskich, wspomnieniach zebranych w książce, butach i ...szmince, Maja Komorowska opowiedziała w Radiu Pogoda.

 • Gość Radia Pogoda: Aldona Jankowska, aktorka

  Aldona Jankowska aktorka i parodystka znana m.in z programu "Szymon Majewski Show", gdzie wcielała się w różne postacie społeczne - polityków, artystów i celebrytów.

 • Gość Radia Pogoda | Marta Manowska, dziennikarka

  Aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Wszyscy znamy ją z programu "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Okrzyknięta ekspertem do spraw miłości - Marta Manowska.

 • Gość Radia Pogoda: Bronisław Cieślak, aktor

  Nazywany jest polskim Jamesem Bondem, chociaż sam przyznaję, że nie lubi tego określenia. Bronisław Cieślak opowiedział nam o młodości w Krakowie, karierze w Warszawie i emeryturze w domowym zaciszu.

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA