Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka, Anna Stachowska
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Kuba Wesołowski

  Gościem Anny Stachowskiej w programie Gość Radia Pogoda był aktor, dziennikarz, przedsiębiorca - Kuba Wesołowski! Dlaczego na pytania dziennikarzy często odpowiada "pomidor"? Za co ceni swoich przyjaciół? Czy zawsze chciał zostać przedsiębiorcą i jak godzi rolę taty i aktora?

 • Gość Radia Pogoda: Halina Kunicka

  Występowała na scenach, na których lśniły Edith Piaf i Marlena Dietrich. Przyjaźniła się z wielkimi twórcami polskiej piosenki. Została uwieczniona w wierszu Zbigniewa Herberta pt. "Dalida", spotkała nadzwyczajną miłość i zaśpiewała setki niezapomnianych piosenek. Na scenie niezmiennie od 50 lat. Gościem Ani Stachowskiej i Radia Pogoda była dama polskiej piosenki - Halina Kunicka!

 • Gość Radia Pogoda: Czesław Majewski i Janusz Tylman

  Zapraszamy do odsłuchania wywiadu z dwoma wyjątkowymi kompozytorami i pianistami - Czesławem Majewskim i Januszem Tylmanem, znanymi również jako duet - Śpiewające Fortepiany! Jak im się współpracuje, co ich łączy i za co kochają muzykę? Przekonajcie się Państwo sami!

 • Majówka w ogrodzie Katarzyny Dowbor!

  3 maja w Radiu Pogoda postanowiliśmy wybrać się z mikrofonem na zewnątrz. Do swojego ogrodu zaprosiła nas Katarzyna Dowbor. Podczas programu poznaliśmy liczny zwierzyniec dziennikarki i patenty na zadbany ogród dla każdego. Posłuchajcie już teraz co ciekawego odkryła przed nami Katarzyna Dowbor i obejrzyjcie galerię zdjęć z pięknego ogrodu dziennikarki!

 • Gość Radia Pogoda: Karolina Gorczyca, aktorka

  Gościem Radia Pogoda i Anny Stachowskiej była Karolina Gorczyca - specjalistka od mocnych kobiecych ról, która zawsze wiedziała czego chce i ciężko pracowała na to, kim i gdzie jest teraz. Swoje marzenia lubi malować. Biega triathlony, uwielbia piec ciasta i jest niezwykle ciepła, pełna pasji i radości.

 • Gość Radia Pogoda: Jan Wieczorkowski, aktor

  Specjalista od mocnych ról, ciepły, serdeczny mężczyzna dla którego najważniejsza jest rodzina, niezależność, prawda i wartości. Porozmawiamy o marzeniach, doświadczeniach nie tylko artystycznych i emocjach! Aktor Jan Wieczorkowski był gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda!

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA