Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Agata Korycka
Poniedziałek - Piątek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Odeta Moro

  Jak zmotywować się do realizacji postanowień noworocznych? Dlaczego każdego roku wyznacza sobie nowy cel? Jak godzi dojrzałe macierzyństwo z aktywnym trybem życia i jak odnaleźć pasję i odważyć się na nową miłość? Gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda była dziennikarka Odeta Moro.

 • Gość Radia Pogoda: Ewa Gawryluk

  Jak najlepiej zagrać komedię? Jaka jest recepta na udany związek w medialnym świecie? Czy dzisiejsze czasy pomagają w budowaniu relacji z innymi i czy etat daje poczucie bezpieczeństwa? Gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda była aktorka Ewa Gawryluk.

 • Gość Radia Pogoda: Krzysztof Hołowczyc

  Dlaczego lubi oblodzone drogi? Czym jest "Piekło Dakaru"? Jak zaczęła się jego przygoda z rajdami i czy... korzysta z nawigacji? Krzysztof Hołowczyc był gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda! Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

 • Gość Radia Pogoda: Bartek Jędrzejak

  Czy zawsze chciał zostać prezenterem pogody? Jak wygląda jego praca od kuchni? Co dał mu taniec w zespole ludowym i dlaczego napisał książkę dla dzieci "Pogoda dla Puchaczy"? Gościem Radia Pogoda i Agaty Koryckiej był Bartek Jędrzejak. Posłuchajcie!

 • Gość Radia Pogoda: Sylwia Gliwa

  Ile czasu aktor oswaja się z nową rolą? Za co aktorka ceni zawód reżysera? Czy zawsze wiedziała, że będzie pracowała na scenie i jak godzi życie rodzinne z tym zawodowym? Gościem Radia Pogoda i Agaty Koryckiej była aktorka Sylwia Gliwa. Posłuchajcie!

 • Gość Radia Pogoda: Krystyna Janda

  Co aktorkę cieszy w pracy najbardziej i kiedy odpoczywa? Agata Korycka wraz z mikrofonem Radia Pogoda odwiedziła Panią Krystynę Jandę w Teatrze Polonia.

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA