Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Wieczór autorski w Radiu Pogoda

Agata Korycka, Anna Stachowska
Piątek, 22:00 - 23:00
Wieczór autorski w Radiu Pogoda to spotkania z wyjątkowymi artystami, pisarzami, kompozytorami.

Program powstaje we współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Wieczór autorski

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Iza Michalewicz, reporterka

  Iza Michalewicz jest reporterką i dociekliwą dziennikarką, dokładnie przygląda się światu, kolekcjonuje fragmenty rzeczywistości, z których składa obrazy i swoje myślenie przekuwa na opowiadanie ciekawych historii. Wielokrotnie nagradzana za swoje reportaże, jest współautorką książki "Villas".

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Emilian Kamiński

  Gościem programu "Wieczór autorski" i Radia Pogoda był aktor i dyrektor Teatru Kamienica w Warszawie - Emilian Kamiński!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Andrzej Zieliński, zespół Skaldowie

  Autor ponad 300 piosenek, muzyk, lider zespołu Skaldowie - Andrzej Zieliński był gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda. Skąd w piosenkach Skaldów tyle optymizmu? Jak Andrzej Zieliński wspomina swoje początki na scenie i dlaczego musiał związywać swoje długie włosy? Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Hanna Bakuła

  Kogo uznaje za wzór? Kto był inspiracją w powstawaniu jej najnowszej książki "Obłęd Otello i Singielka"? Hanna Bakuła - osoba kontrowersyjna, była gościem Radia Pogoda i Agaty Koryckiej!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Martyna Jakubowicz

  Co skłoniło ją do pracy nad piosenkami Boba Dylan'a? Jak życie na wsi wpływa na jej pracę artystyczną? Jakie są jej wspomnienia z lat 70? Gościem Agaty Koryckiej i Radia Pogoda była Martyna Jakubowicz!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Lucyna Kirwil i prof. Jerzy Bralczyk

  Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil. Językoznawca i psycholog. Mąż i żona. Od 35 lat w nieustającej rozmowie - czasem poważnej, czasem całkiem niepoważnej, czasem spokojnej, czasem pełnej emocji, zawsze błyskotliwej, i nigdy nudnej. Tak jak ta, z Agatką Korycką w Radiu Pogoda!

PODCASTY - Wieczór autorski w Radiu Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA