Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Wieczór autorski w Radiu Pogoda

Agata Korycka, Anna Stachowska
Piątek, 22:00 - 23:00
Wieczór autorski w Radiu Pogoda to spotkania z wyjątkowymi artystami, pisarzami, kompozytorami.

Program powstaje we współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Wieczór autorski

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Cezary Harasimowicz

  Gościem Anny Stachowskiej w programie "Wieczór autorski w Radiu Pogoda" był jeden z najlepszych polskich scenarzystów, dramaturg, pisarz i aktor - zagrał u Wiesława Saniewskiego i Krzysztofa Kieślowskiego - Cezary Harasimowicz!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Michał Rusinek

  Gościem Anny Stachowskiej w programie "Wieczór autorski w Radiu Pogoda" był Michał Rusinek - literaturoznawca, tłumacz, felietonista, autor 31 książek, a także autor piosenek i wierszy dla dzieci, były sekretarz Wisławy Szymborskiej. Jak nie stać się poradnikowym "Niedorajdą"? Posłuchajcie!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Piotr Rubik

  Gościem programu "Wieczór autorski w Radiu Pogoda" był kompozytor, dyrygent, producent muzyczny i wokalista - Piotr Rubik! Na wywiad zaprasza Anna Stachowska!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Dorota Wellman

  Gościem "Wieczoru autorskiego w Radiu Pogoda" była jedna z najbardziej lubianych dziennikarek i osobowości telewizyjnych w Polsce - Dorota Wellman.

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Olga Bończyk

  Gra w teatrze, śpiewa, maluje i gotuje. Jak znajduje czas na wszystkie swoje pasje? Co napędza ją do działa i jakie wyzwania czekają na nią jeszcze w tym roku? Gościem Radia Pogoda i Anny Stachowskiej była Olga Bończyk!

 • Wieczór autorski w Radiu Pogoda: Andrzej Rybiński

  Gościem programu "Wieczór autorski w Radiu Pogoda" i Anny Stachowskiej był twórca przeboju "Nie liczę godzin i lat", właściciel ujmującego uśmiechu i artysta, który poświęcił się temu, co wychodzi mu w życiu najlepiej, śpiewaniu i komponowaniu! Już teraz posłuchajcie całego wywiadu z Andrzejem Rybińskim!

PODCASTY - Wieczór autorski w Radiu Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA