Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Anna Stachowska

Rozmowa z drugim człowiekiem jest niezwykle intymną podróżą. Za każdym razem jest to zupełnie inna podróż, pełna ciekawości, zrozumienia, życzliwości i sympatii do drugiego człowieka i jego historii.

Uwielbiam pytać ale też i słuchać historii naszych Gości. Tak wiele ciekawego mają nam do przekazania. Jeżeli taka intymna rozmowa odbywa się w Radiu...można mówić o magii.

Codziennie od 22:00 - 23:00 zapraszam Państwa na ciekawe rozmowy z wybitnymi osobistościami świata kultury, sztuki, teatru, filmu, muzyki, kabaretu.
Będziemy wspólnie odkrywali naszych Gości na nowo.

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Dariusz Kordek

  Gościem Anny Stachowskiej w Radiu Pogoda był Dariusz Kordek- aktor teatralny, musicalowy i filmowy, prezenter telewizyjny, piosenkarz.

 • Gość Radia Pogoda: Ada Fijał

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Ada Fijał - aktorka z muzyczną duszą, prezenterka telewizyjna, Madame Retro i miłośniczka mody. Absolwentka Krakowskiej Szkoły Teatralnej i Stomatologii, myślała jeszcze o psychologii choć tu jak przyznała... musiałaby się sklonować.

 • Gość Radia Pogoda: Marcin Meller

  Gościem Anny Stachowskiej w Radiu Pogoda był Marcin Meller - dziennikarz, prezenter telewizyjny, z wykształcenia historyk, a także miłośnik Gruzji.

 • Gość Radia Pogoda: Majka Jeżowska

  Gościem Anny Stachowskiej w programie "Gość Radia Pogoda" była Majka Jeżowska - wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka i reżyserka.

 • Gość Radia Pogoda: Eleni

  Gościem Anny Stachowskiej w Radiu Pogoda była jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej - Eleni!

 • Gość Radia Pogoda: Grażyna Barszczewska

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była wybitna aktorka filmowa, teatralna, telewizyjna - Grażyna Barszczewska.

PODCASTY - Anna Stachowska

SŁUCHAJ RADIA POGODA