Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Gość Radia Pogoda

Anna Stachowska
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, 22:00 - 23:00
Codziennie o 22:00 zapraszamy na spotkanie ze znanymi postaciami z dziedziny kultury i sportu. Muzycy, aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, podróżnicy, pisarze - oto goście Radia Pogoda. Bądźcie z nami!

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Zdzisława Sośnicka

  Gościem Anny Stachowskiej była Zdzisława Sośnicka -piosenkarka, kompozytorka i dyrygentka. Artystka opowiedziała o tym jak poznała Romualda Lipko, jak powstała piosenka "Z Tobą chce oglądać świat" i dlaczego wybrała dom, a nie życie w trasie

 • Gość Radia Pogoda: Kacper Kuszewski

  Gościem Anny Stachowskiej był Kacper Kuszewski - aktor teatralny, filmowy i dubbingowy a także wokalista.

 • Gość Radia Pogoda: Krystyna Prońko

  Gościem Anny Stachowskiej w programie "Gość Radia Pogoda" była Krystyna Prońko -piosenkarka, wokalistka jazzowa, kompozytorka i pedagog muzyczny.

 • Gość Radia Pogoda: Andrzej Sikorowski

  Gościem Anny Stachowskiej w programie "Gość Radia Pogoda" był Andrzej Sikorowski-poeta, autor tekstów, kompozytor, piosenkarz i gitarzysta, lider zespołu Pod Budą.

 • Gość Radia Pogoda: Anna Dymna

  Gościem Anny Stachowskiej w programie "Gość Radia Pogoda" była Anna Dymna-aktorka teatralna i filmowa, niekwestionowana ikona polskiego kina i teatru.

 • Gość Radia Pogoda: Zenon Laskowik

  Z okazji 5. urodzin Radia Pogoda, gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda był Zenon Laskowik -satyryk, aktor, artysta kabaretowy, scenarzysta, twórca słynnego kabaretu "Tey"

PODCASTY - Gość Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA