Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Anna Stachowska

Rozmowa z drugim człowiekiem jest niezwykle intymną podróżą. Za każdym razem jest to zupełnie inna podróż, pełna ciekawości, zrozumienia, życzliwości i sympatii do drugiego człowieka i jego historii.

Uwielbiam pytać ale też i słuchać historii naszych Gości. Tak wiele ciekawego mają nam do przekazania. Jeżeli taka intymna rozmowa odbywa się w Radiu...można mówić o magii.

Codziennie od 22:00 - 23:00 zapraszam Państwa na ciekawe rozmowy z wybitnymi osobistościami świata kultury, sztuki, teatru, filmu, muzyki, kabaretu.
Będziemy wspólnie odkrywali naszych Gości na nowo.

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Ilona Łepkowska, pisarka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Ilona Łepkowska - polska pisarka, scenarzystka serialowa i filmowa. Nazywana "królową polskich seriali". Spod jej pióra wyszły między innymi seriale takie jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia".

 • Gość Radia Pogoda: Piotr Zelt, aktor

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda był Piotr Zelt - aktor teatralny, filmowy, serialowy i dubbingowy. Wielką rozpoznawalność przyniosła mu rola Arniego w serialu "13 Posterunek" Telewizji Polsat.

 • Gość Radia Pogoda: Olgierd Buczek, piosenkarz

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda był Olgierd Buczek - legendarny artysta lat 60-tych, mistrz sztuki estradowej. Wyśpiewał takie przeboje jak "Czy Pani mieszka sama", "Oczy czarne" czy "Warszawski dorożkarz".

 • Gość Radia Pogoda: Wojciech Medyński - aktor

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda był Wojtek Medyński - aktor, który najpierw zakochał się w tańcu a potem w teatrze, filmie i dubbingu.

 • Gość Radia Pogoda: Krystyna Maciejewska-Gniatkowska, piosenkarka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Krystyna Maciejewska-Gniatkowska, piosenkarka - prywatnie żona Janusza Gniatkowskiego, z którym koncertowała w kraju i za granicą.

 • Gość Radia Pogoda: Anna Jurksztowicz, wokalistka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Anna Jurksztowicz - wokalistka jazzowa, piosenkarka, także producentka muzyczna i autorka piosenek. Królowa polskiej piosenki filmowej i serialowej.

PODCASTY - Anna Stachowska

SŁUCHAJ RADIA POGODA