Reklama Do końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Anna Stachowska

Rozmowa z drugim człowiekiem jest niezwykle intymną podróżą. Za każdym razem jest to zupełnie inna podróż, pełna ciekawości, zrozumienia, życzliwości i sympatii do drugiego człowieka i jego historii.

Uwielbiam pytać ale też i słuchać historii naszych Gości. Tak wiele ciekawego mają nam do przekazania. Jeżeli taka intymna rozmowa odbywa się w Radiu...można mówić o magii.

Codziennie od 22:00 - 23:00 zapraszam Państwa na ciekawe rozmowy z wybitnymi osobistościami świata kultury, sztuki, teatru, filmu, muzyki, kabaretu.
Będziemy wspólnie odkrywali naszych Gości na nowo.

Gość Radia Pogoda

 • Gość Radia Pogoda: Sława Przybylska

  Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich piosenkarek, a także aktorka. W tym roku Pani Sława obchodzi 64 lata na estradzie.

 • Gość Radia Pogoda: Michał Milowicz, aktor

  Gościem Anny Stachowskiej był Michał Milowicz -aktor filmowy, teatralny, serialowy i musicalowy a także piosenkarz.

 • Gość Radia Pogoda: Marek Dutkiewicz, autor tekstów piosenek

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda był Marek Dutkiewicz - polski autor tekstów piosenek, dziennikarz, scenarzysta i wydawca. Jest autorem kilkuset teksów do piosenek, które stały się hitami.

 • Gość Radia Pogoda: Anna Korcz, aktorka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Anna Korcz - aktorka filmowa, serialowa, teatralna i businesswoman. Pełna pasji i energii, którą wielokrotnie ukazywała w swoich kreacjach aktorskich.

 • Gość Radia Pogoda: Ilona Łepkowska, pisarka

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda była Ilona Łepkowska - polska pisarka, scenarzystka serialowa i filmowa. Nazywana "królową polskich seriali". Spod jej pióra wyszły między innymi seriale takie jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia".

 • Gość Radia Pogoda: Piotr Zelt, aktor

  Gościem Anny Stachowskiej i Radia Pogoda był Piotr Zelt - aktor teatralny, filmowy, serialowy i dubbingowy. Wielką rozpoznawalność przyniosła mu rola Arniego w serialu "13 Posterunek" Telewizji Polsat.

PODCASTY - Anna Stachowska

SŁUCHAJ RADIA POGODA